PGE Skra Bełchatów vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

:
:18
:122
MVP:Kacper Piechocki
Liczba widzów:2100
 

:Hala "Energia"
:ul. Dąbrowskiego 11
:Bełchatów
:2700
 

100:2725:211:0
200:2625:142:0
300:3326:243:0
01:2676:593:0
 

PGE Skra Bełchatów

  
 
1Srećko Lisinac 455713030.0011000.001001550.0020.67
2Mariusz Wlazły 2331317140.3300000.0021121257.1400.00
6Karol Kłos 00000.0000000.0000000.0000.00
7Facundo Conte 6111213210.672533520.001431857.1420.67
8Andrzej Wrona 1221111010.0000000.00700685.7151.67
10Nicolas Uriarte 56617010.0000000.0010000.0010.33
12Wojciech Włodarczyk 00000.0000000.0000000.0000.00
13Michał Winiarski 3467010.00812337.501000550.0010.50
15Aleksa Brdovic *00000.0000000.0000000.0000.00
16Kacper Piechocki ***00000.001201650.0000000.0000.00
17Ferdinand Tille **00000.0000000.0000000.0000.00
18Nicolas Marechal *457120.50300133.331011440.0000.00
Łącznie     55754131.3349561530.6173554054.79113.67

Indykpol AZS Olsztyn

  
 
1Maciej Dobrowolski 56319010.0021100.001001100.0000.00
7Bartosz Bednorz *144020.00802225.00610466.6700.00
8Miłosz Zniszczoł 00000.0000000.0000000.0000.00
9Paweł Adamajtis *3655010.0000000.001826422.2210.33
10Grzegorz Szymański 2*53020.0000000.001122436.3610.50
11Maciej Zajder 125510030.0000000.00700457.1410.33
13Piotr Łuka *12000.00310133.33302133.3300.00
14Michał Potera ***00000.002082420.0000000.0000.00
15Juraj Zatko **00000.0000000.0000000.0000.00
16Piotr Hain 452311000.0010100.00410125.0020.67
17Frantisek Ogurcak 614910100.332246627.271600850.0000.00
18Levi Cabral 3446120.50622116.671111327.2700.00
Łącznie     37602110.676216141422.58777113038.9651.67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij