Jastrzębski Węgiel vs Cerrad Czarni Radom


 
 

:
:22
:131
MVP:Michał Masny
Liczba widzów:2800
 
Sędzia pierwszy:Piotr Dudek
Komisarz:Jacek Kilar
Kwalifikator:Grzegorz Jacyna
 

:HWS w Jastrzębiu-Zdroju
:ul. Jana Pawla II 6
:Jastrzębie Zdrój
:3112
 

100:2725:221:0
200:2722:251:1
300:2425:162:1
400:2720:252:2
500:2115:113:2
02:06107:993:2
 

Jastrzębski Węgiel

  
 
1Michał Łasko 454352317240.4010000.0032121959.3820.40
2Krzysztof Gierczyński 5**654010.00310266.67812225.0030.75
5Alen Pajenk 3*455030.0010000.001020550.0000.00
6Mateusz Malinowski ***35210.6700000.001001100.0000.00
7Michał Masny 12162619200.4000000.00400375.0010.20
10Simon van de Voorde *432412120.2510100.00410250.0010.25
11Thomas Jarmoc **00000.0000000.0000000.0000.00
13Michał Kubiak 232131323250.402554832.002421833.3330.60
15Dmytro Filippov *00000.0000000.0000000.0000.00
16Nicolas Marechal *654510010.00510360.00612350.0020.50
17Johannes Bontje 616511011120.2000000.001502853.3310.20
18Damian Wojtaszek *****00000.00423101842.8600000.0000.00
Łącznie     7410610192.007810153139.74104895149.04132.60

Cerrad Czarni Radom

  
 
1Bartłomiej Bołądź *11010.0010100.00510120.0000.00
2Michał Ostrowski 43427110.3311000.0010000.0010.33
6Bartłomiej Neroj 21211317150.2010100.00300133.3310.20
7Jakub Wachnik 323221319250.403457514.7122061045.4510.20
8Dirk Westphal 656551013100.201724529.411912842.1110.20
9Adam Kowalski 00000.0000000.0000000.0000.00
10Wytze Kooistra 545442417360.6000000.0038052052.6310.20
12Adam Kamiński 16166812210.4010000.00910444.4420.40
13Michał Kędzierski ****06000.0000000.0000000.0000.00
14Kamil Gutkowski ****02010.00301133.3310000.0000.00
15Paweł Filipowicz *****00000.002925620.6900000.0000.00
16Jozef Piovarci **3366020.0000000.00510480.0020.50
Łącznie     6710010222.008710191719.541034134846.6091.80

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij