Asseco Resovia Rzeszów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

TRANSMISJA

 

:
:J-4
MVP:Paweł Zagumny
Liczba widzów:4500
 

:
:
:
:
 

100:2719:250:1
200:3928:300:2
300:3023:250:3
01:3670:800:3
 

Asseco Resovia Rzeszów

  
 
1Maciej Dobrowolski *00000.0000000.0000000.0000.00
2Paul Michael Lotman 211112010.0031314412.9062300.0010.33
3Wojciech Grzyb 00000.0000000.0000000.0000.00
4Piotr Nowakowski 6551010010.0011000.001000880.0020.67
5Lukas Tichacek 16639110.3300000.002002100.0000.00
6Grzegorz Kosok 322314000.0000000.00700228.5710.33
7Alek Achrem 5441210130.331201325.0020141050.0010.33
9Zbigniew Bartman 433129140.3300000.0030451136.6700.00
10Jochen Schoeps *00000.0000000.0000000.0000.00
11Nikola Kovacević *01000.0022000.0000000.0000.00
12Łukasz Perłowski ***05010.0000000.0000000.0000.00
16Krzysztof Ignaczak (L)***00000.001723529.4100000.0000.00
Łącznie     41703111.00638181219.05757123344.0051.67

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  
 
1Serhiy Kapelus 00000.0000000.0000000.0000.00
3Dominik Witczak *01010.0000000.0000000.0000.00
4Antonin Rouzier 61689020.0000000.001841738.8910.33
5Paweł Zagumny 34339100.3300000.00200150.0010.33
7Grzegorz Pilarz **08010.0000000.0000000.0000.00
8Jurij Gladyr 232911250.6711000.001121545.4520.67
9Łukasz Wiśniewski 5651212110.3300000.00800787.5041.33
12Felipe Fonteles 1211820351.001904842.1128321553.5700.00
13Rogerio Nogueira 00000.0000000.0000000.0000.00
15Piotr Gacek (L)***00000.001914421.0500000.0000.00
16Michał Ruciak 45499110.33201415.001111545.4531.00
17Marcin Możdżonek **10000.0000000.0000000.0010.50
Łącznie     60798162.67593121322.03781054051.28124.00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij