Delecta Bydgoszcz vs Asseco Resovia Rzeszów


 
 

TRANSMISJA

 

:
:F-2
MVP:Alek Achrem
Liczba widzów:5800
 
Sędzia pierwszy:Marek Lagierski
Sędzia drugi:Piotr Król
Komisarz:Henryk Kośla
Kwalifikator:Andrzej Lemek
 

:HSW Łuczniczka
:ul. Toruńska 59
:Bydgoszcz
:6082
 

100:3022:250:1
200:2925:181:1
300:3924:261:2
400:3723:251:3
02:1594:941:3
 

Delecta Bydgoszcz

  
 
1Stephane Antiga 31311517100.251700741.1829141241.3820.50
2Michał Masny 2626117010.0000000.0010000.0010.25
3Marcin Wika 64641412010.003219928.1228141346.4310.25
4Wojciech Jurkiewicz 151596010.0000000.00900666.6730.75
5Piotr Lipiński *00000.0000000.0000000.0000.00
6Dawid Konarski 53532221220.5000000.0052551732.6930.75
7Marcin Waliński **00000.0000000.0000000.0000.00
9Łukasz Wiese 00000.0000000.0000000.0000.00
11Andrzej Wrona 42421117210.5010000.001420750.0020.50
15Tomasz Wieczorek ***05000.0000000.0010000.0000.00
16Łukasz Owczarz 00000.0000000.0000000.0000.00
17Michał Dębiec ****00000.0031171341.9400000.0000.00
18Tomasz Bonisławski 00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     7295561.25812162935.801349135541.04123.00

Asseco Resovia Rzeszów

  
 
1Maciej Dobrowolski *00000.0000000.0000000.0000.00
2Paul Michael Lotman 3134169120.25442121943.1823241043.4851.25
3Wojciech Grzyb 00000.0000000.0000000.0000.00
4Piotr Nowakowski 1512621030.0000000.001220325.0030.75
5Lukas Tichacek 2623119020.0000000.0020000.0010.25
6Grzegorz Kosok 4245716010.0010000.00800675.0010.25
7Alek Achrem 64611811020.0026210415.3838341642.1120.50
9Zbigniew Bartman **20000.0000000.00500120.0010.50
10Jochen Schoeps 53562110020.001001100.0041142151.2200.00
11Nikola Kovacević *21000.00614116.672002100.0000.00
12Łukasz Perłowski ***16100.3300000.0000000.0000.00
16Krzysztof Ignaczak ****00000.001102545.4500000.0000.00
Łącznie     74932120.50895283033.711318125945.04133.25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij