AZS Politechnika Warszawska vs Indykpol AZS Olsztyn


 
 

:
:15
:71
MVP:Fabian Drzyzga
Liczba widzów:2700
 

:Hala Widowiskowo-Sportowa "Torwar"
:ul. Łazienkowska 6a
:Warszawa
:5804
 

100:2525:201:0
200:2625:212:0
300:2525:183:0
01:1675:593:0
 

AZS Politechnika Warszawska

  
 
2Maciej Olenderek **00000.00300133.3300000.0000.00
4Maciej Pawliński 2321115010.002104942.862221940.9120.67
5Marcin Nowak 3431211020.00300133.331001880.0041.33
6Paweł Siezieniewski 5651310030.001612531.2520101050.0031.00
7Fabian Drzyzga 454012020.0020200.0010000.0000.00
10Grzegorz Szymański 1211215120.3300000.002533936.0020.67
12Maksymilian Szuleka 00000.0000000.0000000.0000.00
14Michał Potera ***00000.00400250.0000000.0000.00
15Przemysław Smoliński 00000.0000000.0000000.0000.00
16Dawid Dryja 616911100.3300000.001103763.6410.33
17Nemanja Stefanović 00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     57742100.6749181836.7389684348.31124.00

Indykpol AZS Olsztyn

  
 
1Guillermo Hernan 65608030.0000000.0000000.0000.00
3Michał Żurek ***00000.0021121152.3800000.0000.00
4Bartosz Mariański *00000.002002100.0000000.0000.00
5Wojciech Ferens 434139030.001816316.6720101260.0010.33
6Kamil Obrębski 00000.0000000.0000000.0000.00
7Łukasz Szarek **24010.0000000.001741211.7600.00
9Piotr Gruszka 16158000.001804950.001305430.7710.33
11Wojciech Sobala 212912110.331001100.00810337.5051.67
13Piotr Łukasik **11000.00401250.001001100.0000.00
15Patryk Skup *00000.0000000.0000000.0000.00
16Piotr Hain 545610020.0000000.001101545.4510.33
17Bartosz Krzysiek 32378010.0000000.002715725.9300.00
Łącznie     43601110.33642132843.75977123435.0582.67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij