PGE Skra Bełchatów vs Asseco Resovia Rzeszów


 
 

TRANSMISJA

 

:
:F-1
MVP:Miguel Angel Falasca
Liczba widzów:2300
 
Sędzia pierwszy:Grzegorz Jacyna
Sędzia drugi:Dariusz Jasiński
Kwalifikator:Jacek Spisak
 

:Hala "Energia"
:ul. Dąbrowskiego 11
:Bełchatów
:2700
 

100:2314:250:1
200:2425:191:1
300:2625:202:1
400:2325:193:1
01:3689:833:1
 

PGE Skra Bełchatów

  
 
1Maciej Dobrowolski *00000.0000000.0000000.0000.00
2Mariusz Wlazły 44442214250.5000000.0032211959.3810.25
3Piotr Gacek ****00000.00402111127.5000000.0000.00
4Daniel Pliński 6666511030.0000000.00910222.2230.75
5Jakub Novotny *11000.0000000.00420125.0000.00
7Bartosz Kurek **10000.0040200.0051000.0010.50
10Miguel Angel Falasca 1111614140.2500000.00811562.5000.00
11Stephane Antiga 22221218020.001702635.2919301157.8910.25
13Michał Winiarski 55551013020.00120818.3322131045.4500.00
14Radosław Wnuk 00000.0000000.0000000.0000.00
17Marcin Możdżonek 33331316010.0000000.001210975.0041.00
18Michał Bąkiewicz 00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     70873170.75732231824.661111255751.35102.50

Asseco Resovia Rzeszów

  
 
2Krzysztof Gierczyński 11111116010.001624531.2530141136.6700.00
3Wojciech Grzyb 5555813120.2500000.001100763.6400.00
4Mikko Oivanen 33332016140.2500000.0035141748.5720.50
5Rafael Redwitz 6666311010.0000000.00410250.0010.25
6Marcin Wika *44428010.001908421.051031110.0010.25
7Alek Achrem 431000.0050100.00500240.0011.00
11Grzegorz Kosok 2222212010.0000000.00711228.5700.00
12Łukasz Perłowski **03000.0000000.0000000.0000.00
14Paweł Papke **00000.0000000.0010000.0000.00
15Mateusz Mika *25010.00904111.11400250.0000.00
16Krzysztof Ignaczak ****00000.002118419.0500000.0000.00
18Ivan Ilić **00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     51852110.50703251420.001077104441.1251.25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij