ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs AZS UWM Olsztyn


 
 

TRANSMISJA

 

:
:18
:87
MVP:Marcin Mierzejewski
Liczba widzów:1300
 
Sędzia pierwszy:Piotr Król
Sędzia drugi:Wojciech Maroszek
Kwalifikator:Andrzej Lemek
 

:Hala Azoty
:ul. Mostowa 1A
:Kędzierzyn-Koźle
:3375
 

100:2725:221:0
200:2325:152:0
300:2725:193:0
01:1775:563:0
 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  
 
1Dominik Witczak 00000.0000000.0000000.0000.00
2Michał Masny 621515110.3300000.00400375.0010.33
3Jakub Jarosz 354158010.0000000.0029221344.8320.67
4Grzegorz Pilarz 00000.0000000.0000000.0000.00
5Kamil Kacprzak 00000.0000000.0000000.0000.00
6Tuomas Sammelvuo 465711000.00711342.861302753.8500.00
8Jurij Gladyr 51669120.3321000.00310266.6731.00
10Robert Szczerbaniuk 225010.0000000.00402125.0011.00
12Wojciech Kaźmierczak 43712120.5000000.005005100.0010.50
13Marcin Mierzejewski ***00000.001403535.7100000.0000.00
15Terence Martin 00000.0000000.0000000.0000.00
16Michał Ruciak 1321214140.3323051043.4816131062.5010.33
Łącznie     54744111.3346291839.1374494155.4193.00

AZS UWM Olsztyn

  
 
4Maciej Kusaj *00000.0000000.0000000.0000.00
5Tomasz Tomczyk *12010.00814112.50510120.0000.00
6Artur Jacyszyn 32137020.001506426.671314323.0800.00
7Anchieta Paulo Pinto Veloso *12000.0010100.001001100.0000.00
8Jakub Oczko 21618000.0000000.0010000.0010.33
9Krzysztof Andrzejewski ***00000.001513426.6700000.0000.00
10Dawid Gunia 432913020.0000000.001011660.0031.00
11Tomasz Józefacki **355100.3300000.001200433.3300.00
14Paweł Siezieniewski 654138030.002422520.8324221145.8320.67
15Wojciech Winnik 5436120.5000000.00941111.1110.50
16Tomasz Stańczuk 1624010.0000000.0031100.0021.00
17Marcelo Hargreaves 512000.0000000.00200150.0000.00
Łącznie     39572110.67634161422.22801092835.0093.00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij