Neckermann AZS Politechnika Warszawska vs Asseco Resovia Rzeszów


 
 

TRANSMISJA

 

:
:9
:44
MVP:Rafael Redwitz
Liczba widzów:2000
 
Sędzia pierwszy:Henryk Darocha
Sędzia drugi:Wojciech Maroszek
Komisarz:Andrzej Wołkowycki
 

:Arena Ursynów
:ul. Pileckiego 122
:Warszawa
:2000
 

100:2519:250:1
200:2824:260:2
300:2721:250:3
01:2064:760:3
 

Neckermann AZS Politechnika Warszawska

  
 
1Janusz Gałązka 333611020.002002100.00811450.0020.67
4Rafał Buszek 2221210030.0032161443.7525331040.0020.67
5Jakub Radomski 00000.0000000.0000000.0000.00
6Karol Kłos 66629010.001001100.0041100.0020.67
7Radosław Rybak 44498010.0000000.002743933.3300.00
9Serhiy Kapelus 555189010.001504213.3331131858.0600.00
10Robert Milczarek **00000.00500240.0000000.0000.00
11Dariusz Szulik *11000.0010000.00200150.0000.00
13Paweł Maciejewicz *25000.0000000.00510240.0000.00
15Bartłomiej Neroj 11*210020.0000000.00200150.0010.33
18Damian Wojtaszek ***00000.001221541.6700000.0000.00
Łącznie     52630100.00683112638.2410411114543.2772.33

Asseco Resovia Rzeszów

  
 
1Tomasz Kusior 2249010.0000000.00410375.0010.50
2Krzysztof Gierczyński 00000.0000000.0000000.0000.00
3Wojciech Grzyb 5551013010.0000000.00900777.7831.00
4Mikko Oivanen 3331213130.3300000.0021101047.6210.33
5Rafael Redwitz 666211200.6700000.0010000.0000.00
6Marcin Wika 1111113010.0025081040.001803950.0020.67
7Alek Achrem 444109010.002004840.002522832.0020.67
9Kamil Długosz 00000.0000000.0000000.0000.00
12Łukasz Perłowski *246000.0000000.002002100.0021.00
14Paweł Papke **20000.0000000.00402250.0000.00
15Mateusz Mika 00000.0000000.0000000.0000.00
16Krzysztof Ignaczak ***00000.001001330.0000000.0000.00
18Ivan Ilić **00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     5574371.00550132138.1884474148.81113.67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij