KS Jastrzębski Węgiel S.A. vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle


 
 

:
:K-3
MVP:Guillaume Samica
Liczba widzów:1200
 

:Hala Jastor
:ul. Leśna 1
:Jastrzebie Zdrój
:1884
 

100:2525:201:0
200:2825:222:0
300:3025:233:0
01:2375:653:0
 

KS Jastrzębski Węgiel S.A.

  
 
2Nico Freriks 00000.0000000.0000000.0000.00
3Grzegorz Łomacz 212020020.0000000.0000000.0000.00
4Wojciech Jurkiewicz 434711010.0000000.00900444.4431.00
5Igor Yudin **586020.0000000.001110763.6410.33
7Paweł Rusek ***00000.0029141034.4800000.0000.00
9Patryk Czarnowski 16178220.6700000.00910444.4410.33
10Robert Prygiel 5445010.0000000.001332323.0810.50
13Sebastian Pęcherz 00000.0000000.0000000.0000.00
14Benjamin Hardy 323714030.001511853.331412642.8610.33
15Guillaume Samica 656169110.331111545.4523321460.8710.33
18Rafael De Souza Lins 00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     49733121.0055362341.8279963848.1082.67

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

  
 
1Dominik Witczak 5551412140.3300000.0029311344.8300.00
2Michał Masny 2*25130.5000000.001001100.0000.00
4Grzegorz Pilarz *2218000.0000000.0000000.0010.33
5Kamil Kacprzak 66688110.3328251035.712301730.4300.00
6Daniel Lewis **47020.00610350.00922444.4400.00
7Jakub Novotny 00000.0000000.0000000.0000.00
10Robert Szczerbaniuk 111611000.0000000.00900555.5610.33
11Sławomir Szczygieł *44411000.0000000.00801112.5031.00
12Wojciech Kaźmierczak 411010.0000000.00200150.0000.00
13Marcin Mierzejewski ***00000.0018001372.2200000.0000.00
16Michał Ruciak 33324010.00902666.67123318.3310.33
Łącznie     42673121.0061373252.4693883335.4862.00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij