PGE Skra Bełchatów vs Domex Tytan AZS Częstochowa


 
 

TRANSMISJA

 

:
:2
:10
MVP:Bartosz Kurek
Liczba widzów:3000
 
Sędzia pierwszy:Sylwester Strzylak
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
Kwalifikator:Ryszard Dietrich
 

:Hala "Energia"
:ul. Dąbrowskiego 11
:Bełchatów
:2700
 

100:2225:161:0
200:2325:202:0
300:2225:133:0
01:0775:493:0
 

PGE Skra Bełchatów

  
 
1Maciej Dobrowolski 00000.0000000.0000000.0000.00
2Mariusz Wlazły 3331311130.3300000.001911947.3731.00
3Piotr Gacek ***00000.001402321.4300000.0000.00
4Daniel Pliński 222814120.3300000.00700571.4320.67
5Janne Heikkinen 00000.0000000.0000000.0000.00
6Dawid Murek 111913040.001314538.461601850.0010.33
7Bartosz Kurek 4441514411.33902222.221521960.0020.67
8Jakub Jarosz 00000.0000000.0000000.0000.00
10Miguel Angel Falasca 66639110.3300000.00301266.6700.00
14Radosław Wnuk 555312010.0000000.00410125.0020.67
17Marcin Możdżonek 00000.0000000.0000000.0000.00
18Michał Bąkiewicz *00000.0010000.0000000.0000.00
Łącznie     51737122.3337181027.0364443453.12103.33

Domex Tytan AZS Częstochowa

  
 
3Krzysztof Wierzbowski *01010.00201150.0010000.0000.00
4Piotr Nowakowski 12669010.0000000.00902555.5610.33
5Andrzej Stelmach 23*04010.0000000.0021000.0000.00
6Łukasz Wiśniewski 5318020.0000000.00301133.3300.00
7Fabian Drzyzga **114000.0000000.0000000.0010.33
8Bartosz Janeczek **23100.5000000.00710114.2900.00
9Przemysław Michalczyk 61516020.002116314.29110119.0900.00
10Wojciech Gradowski *00000.0020100.0000000.0000.00
12Smilen Mlyakow 564137020.0000000.0027041244.4410.33
14Andrzej Wrona 402020.0010000.0031000.0000.00
17Paweł Zatorski ***00000.001512320.0000000.0000.00
18Zbigniew Bartman 34277030.002054210.001532746.6700.00
Łącznie     31511140.3361714914.75786102734.6231.00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij