PGE Skra Bełchatów vs Cerrad Czarni Radom


 
 

TRANSMISJA

 

:
:G-2
MVP:Jakub Kochanowski
Liczba widzów:687
 
Sędzia pierwszy:Marcin Weiner
Sędzia drugi:Marek Budzik
Komisarz:Konrad Pakosz
 

:Hala "Energia"
:ul. Dąbrowskiego 11
:Bełchatów
:2700
 

100:2423:250:1
200:2725:221:1
300:2925:172:1
400:3327:292:2
500:1615:133:2
02:09115:1063:2
 

PGE Skra Bełchatów

  
 
1Kamil Droszyński **00000.0000000.0000000.0000.00
2Mariusz Wlazły 316111819581.0010100.002425937.5040.80
3Renee Teppan 00000.0000000.0000000.0000.00
6Karol Kłos 532331419110.201001100.0017121164.7120.40
7Jakub Kochanowski 265661820360.6000000.001604850.0071.40
8Milan Katić ***00000.00710228.5700000.0000.00
9Patryk Czarnowski 00000.0000000.0000000.0000.00
10Robert Milczarek (L)00000.0000000.0000000.0000.00
11Milad Ebadipour 154551918230.401908315.7932431340.6240.80
12Artur Szalpuk 421221816030.002938931.0329121758.6210.20
14David Fiel Rodriguez 00000.0000000.0000000.0000.00
15Grzegorz Łomacz 64344119010.0000000.0010000.0010.20
16Kacper Piechocki (L)*****00000.0030181136.6700000.0000.00
17Piotr Orczyk **13000.0000000.00201150.0000.00
Łącznie     8911411222.20875252629.891218175948.76193.80

Cerrad Czarni Radom

  
 
1Alen Pajenk 44244919010.0021000.001402857.1410.20
2Michał Ostrowski ****18100.2500000.0000000.0000.00
3Reto Giger *01010.0000000.0000000.0000.00
6Wojciech Żaliński 331331411150.2036613616.6722021150.0020.40
8Kacper Wasilewski (L)****00000.0000000.0000000.0000.00
9Dejan Vincic 22622118000.0000000.0021100.0010.20
10Michał Filip 553551911040.0000000.0032151546.8840.80
11Michał Ruciak (L)*****00000.003227928.1200000.0000.00
14Jakub Rybicki *01000.00402125.0020100.0000.00
15Norbert Huber 115111121340.6021000.00921222.2261.20
19Tomasz Fornal 664661212040.001205216.672627934.6230.60
20Kamil Kwasowski ***35010.00411125.003003100.0000.00
Łącznie     701075201.009211281920.651106194843.64173.40

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij