Aluron Virtu Warta Zawiercie vs GKS Katowice


 
 

:
:6
:37
MVP:Michał Masny
Liczba widzów:1500
 
Sędzia pierwszy:Marcin Weiner
Sędzia drugi:Jacek Broński
 

:Hala Sportowa
:ul. Blanowska 40
:Zawiercie
:0
 

100:2825:270:1
200:2725:221:1
300:2525:182:1
400:2625:233:1
01:46100:903:1
 

Aluron Virtu Warta Zawiercie

  
 
1Marcin Waliński 44421519130.25241528.3325041456.0000.00
2Arshdeep Dosanjh ***00000.0000000.0000000.0000.00
3Łukasz Swodczyk *00000.0000000.0000000.0000.00
4Krzysztof Rejno 00000.0000000.0000000.0000.00
5Michał Żuk *569221.001002110.00501360.0010.50
6Mateusz Malinowski ***03010.0000000.0000000.0000.00
9Krzysztof Andrzejewski (L)00000.0000000.0000000.0000.00
10Bartosz Gawryszewski 5553813110.2500000.00911555.5620.50
11Marcin Kania 2226710100.2500000.00901555.5610.25
12Grzegorz Bociek 33312120330.7500000.0040551742.5010.25
13Kamil Semeniuk 111106020.001925631.5816211062.5000.00
19Taichiro Koga (L)****00000.001801633.3300000.0000.00
77Michał Masny 6664319010.0000000.0010000.0030.75
Łącznie     70998132.00713131521.131058135451.4382.00

GKS Katowice

  
 
1Bartłomiej Krulicki 2323922220.5000000.00600466.6730.75
2Karol Butryn 34341812130.2540200.0029531448.2830.75
3Dawid Woch ***06000.0000000.0000000.0000.00
4Marcin Komenda ***122000.0000000.0000000.0020.50
6Dominik Depowski 45451316040.00243614.1723111356.5200.00
7Tomas Rousseaux 12121014010.00244628.332013840.0020.50
9Gonzalo Quiroga 00000.0000000.0000000.0000.00
10Maciej Fijałek 61617020.0000000.0000000.0010.33
11Wojciech Sobala 00000.0000000.0000000.0000.00
12Emanuel Kohut 565678050.00300133.331101654.5510.25
14Bartosz Mariański (L)****00000.002906724.1400000.0000.00
16Rafał Sobański **00000.0021100.0000000.0000.00
17Bartosz Krzysiek ***64020.0000000.00810562.5010.33
18Dawid Ogórek (L)*00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     66913190.75868211112.7997885051.55133.25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij