Trefl Gdańsk vs MKS Będzin


 
2:3
23.03.2019, 17:30
 

TRANSMISJA

 

:
:26
:181
MVP:Rafał Faryna
Liczba widzów:1190
 
Sędzia pierwszy:Agnieszka Michlic
Sędzia drugi:Marcin Herbik
Komisarz:Robert Grzanka
 

:Hala 100-lecia Sopotu
:ul. Haffera 55
:Sopot
:0
 

100:2125:181:0
200:2325:212:0
300:2923:252:1
400:3732:342:2
500:1511:152:3
02:05116:1132:3
 

Trefl Gdańsk

  
 
1Piotr Nowakowski 00000.0000000.0000000.0000.00
2Wojciech Grzyb 55552521130.2010000.00511360.0010.20
5Marcin Janusz 66663720320.6000000.00300133.3330.60
6Szymon Jakubiszak 44441512030.00155716.6720011470.0010.25
7Miłosz Hebda 00000.0000000.0000000.0000.00
9Patryk Niemiec 00000.0000000.0000000.0000.00
10Nikola Mijailović *184010.001112218.181211866.6700.00
12Maciej Muzaj 333362222350.6000000.0039431948.7200.00
13Ruben Schott 111141417140.2030071240.0021011361.9000.00
14Maciej Olenderek (L)*****00000.003041226.6700000.0000.00
16Fabian Majcherski (L)*00000.00311133.3300000.0000.00
17Bartłomiej Mordyl 22225820130.2000000.001101763.6400.00
20Kewin Sasak **00000.0000000.0000000.0000.00
Łącznie     791169211.809011291820.00111686558.5651.00

MKS Będzin

  
 
1Tomasz Kowalski **01000.0000000.0000000.0000.00
5Artur Ratajczak 36666716120.2030100.001000440.0020.40
10Bartłomiej Grzechnik 633331317240.4000000.001000880.0030.60
13Michał Potera (L)*****00000.0024241041.6700000.0000.00
14Jakub Peszko 522221322250.4044415818.1829511137.9300.00
16Rafał Faryna 4442413150.3300000.0031512270.9710.33
18Jake Langlois 14**49010.0000000.001731423.5300.00
23Adrian Buchowski 255551719320.602431128.3322121359.0910.20
37Lukas Tichacek 41111316240.4000000.0010000.0010.20
Łącznie     8111311232.20959312021.051201456251.6781.60

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsor tytularny
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij